Preskočiť na obsah
VISTULA group

Administratíva a podporné služby

VISTULA group s. r. o.

Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.

Sídlo
Horná Ves
Od roku
2012
IČO
46 534 491

VISTULA group

Spoločnosť s ručením obmedzeným

Aktívna
Sídlo
Horná Ves 88, 967 01
Na trhu od
11. februára 2012
IČO
46 534 491
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Odbor (SK NACE 82.99)
Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.

Firma v číslach

14
rokov na trhu
2012
rok vzniku
23
položiek predmetu činnosti

O firme

Spoznajte VISTULA group

Spoločnosť VISTULA group s. r. o. má sídlo na adrese Horná Ves 88, 967 01. Zapísaná je od 11. februára 2012 (Obchodný register).

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.“ (82.99). Predmet činnosti tvorí 23 položiek, napríklad maloobchod a veľkoobchod, sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb a vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti.

Základné údaje

Obchodné meno
VISTULA group s. r. o.
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO
46 534 491
Dátum vzniku
11. februára 2012
Sídlo
Horná Ves 88, 967 01
Obchodný register
Okresný súd Banská Bystrica, oddiel Sro, vložka č. 22194/S
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Odbor (SK NACE 82.99)
Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet činnosti

Čím sa VISTULA group zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 23 položiek.

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)

  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb

  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti

  • Administratívne služby

  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov

  • Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí

Zobraziť všetkých 23 položiek predmetu činnosti
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
  • Administratívne služby
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Reklamné a marketingové služby
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Počítačové služby
  • Cestná motorová doprava vykonávaná osobnými vozidlami do 9 miest na sedenie
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla
  • Vedenie účtovníctva
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve
  • Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve
  • Poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratá
  • Spracovanie a konzervovanie, zemiakov, ovocia a zeleniny
  • Výroba mlynských výrobkov
  • Výroba nápojov
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Sprostredkovanie zamestnania za úhradu

Časté otázky

Základné informácie o firme

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde sídli VISTULA group s. r. o.?

Sídlo je na adrese Horná Ves 88, 967 01.

Čím sa VISTULA group s. r. o. zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.“ (82.99). Predmet činnosti zapísaný v registri zahŕňa napríklad: maloobchod a veľkoobchod; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb; vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti; administratívne služby.

Aké je IČO – VISTULA group s. r. o.?

IČO je 46 534 491.

Kedy vznikla VISTULA group s. r. o.?

Vznik: 11. februára 2012. Na trhu pôsobí 14 rokov.

Sídlo

Kde firmu nájdete

Horná Ves 88, 967 01

Registrový súd: Okresný súd Banská Bystrica

Je to vaša firma?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre VISTULA group s. r. o. podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese vistula-group.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.